Poziv za dostavu radova i važni datumi

Poštovani učesnici SKEI 2016 konferencije,

Pozivamo vas da dostavite svoje radove iz tematskih oblasti konferencije:

1. Menadžment i marketing
  2. Poduzetništvo
  3. Financije i računovodstvo
  4. Poslovna informatika

Dostavljeni radovi studenata mogu biti iz širokog spektra gore navedenih oblasti i trebaju biti bazirani na ranije odobrenim ili odbranjenim temama i tezama u periodu od 2013. godine do kraja januara 2016. godine. Radovi trebaju biti inovativni, u cilju unapređenja znanja i rješenja iz oblasti koje tretira ova konferencija. Sve radove će evaluirati naučni odbor konferencije, uz prethodnu evaluaciju rada od strane mentora. Prijaviti se mogu studenti završnih godina studija, kao i diplomirani studenti: bachelor, magistri, doktori nauka (preddiplomski, diplomski i poslijediplomski studij).
Ciljne skupine konferencije su i: studenti sa drugih VŠU, diplomci, nastavnici i predavači, kao i kompanije zainteresirane za ovu tematiku.

VAŽNI DATUMI

1.    Prijave tema do 31.01.2016. Dostava radova studenata VŠU partnera konferencije do 01.03.2016.

Obavještenje o prihvatanju rada 31.03.2016.

Radove uz prethodnu evaluaciju od strane mentora, slati na slijedeće mail adrese:

3. Za učesnike sa ,, Visoka škola modernog biznisa,, Beograd - Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Učesnici VŠU partnera konferencije ne plaćaju kotizaciju.

2.    Dostava prijava tema za vanjske učesnike 31.01.2016. Dostava radova za vanjske učesnike do 20.02.2016.

Obavještenje o prihvatanju rada 31.03.2016.

Rok uplate kotizacije za vanjske učesnike 15.04.2016.

Prijavni obrazac za vanjske učesnike, sa podacima o kotizaciji preuzeti OVDJE.

Vi ste ovdje: Početna Poziv za dostavu radova i važni datumi