Poziv studentima za angažman u Klubu mladih poduzetnika

Fakultet poslovne ekonomije i Centar za razvoj poduzetništva Sveučilišta/Univerziteta „VITEZ“ osnivaju Klub mladih poduzetnika.P3180008

Cilj osnivanja Kluba je ohrabriti studente da pokrenu vlastiti biznis ili da stečenim znanjima i vještinama budu pokretači rješavanja problema u poduzećima u kojima će raditi.

Rad Kluba će se odvijati putem predavanja profesora na određene teme iz poduzetništva, radionica, posjeta poduzetnika, kao i putem posjeta poduzećima, poslovnim inkubatorima i drugim organizacijama i institucijama. Na kraju akademske godine će biti organizirano i takmičenje za najbolji poslovni plan.

Članovi Kluba će imati mogućnost plaćenog sudjelovanja u radu Centra za razvoj poduzetništva kao i učešća na projektima Sveučilišta.

Molimo sve zainteresirane studente da popunjenu prijavu, koja se nalazi u prilogu, pošalju na E-mail adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. do 20.10.2017.godine.

Vi ste ovdje: Početna Novosti i dešavanja Poziv studentima za angažman u Klubu mladih poduzetnika