Seminar o temi „Specifični i nespecifični bolovi u leđima, mogućnosti fizioterapeuta kod istih (manualna terapija i trening terapija), održao je Sanel Goran, diplomirani fizioterapeut i član medicinskog tima njemačke atletske reprezentacije.20170814 092556

Uz asistente Jelenu Pirner i Emira Mešanovića, na seminaru je sudjelovalo 25 studenata fizioterapije i radne terapije Fakulteta zdravstvenih studija.

Kako je najavljeno u programu, studenti su interaktivno sudjelovali u teoretskom dijelu predavanja, nakon čega je uslijedio praktični dio s usavršavanjem profesionalnih vještina, odnosno fizioterapeutskih testova. Studenti su, uz pratnju i nadzor fizioterapeuta Sanela Gorana, i sami mogli sudjelovati u aktivnom djelu i izvođenju testova za specifične i nespecifične bolove u leđima.

Dojmovi studenata su jako pozitivni, a aktivnim sudjelovanjem i odgovornim pristupom radu potvrdili su kako imamo kvalitetne studente zainteresirane za stalno usavršavanje i stjecanje potrebnih znanja i vještina u struci, poručili su asistenti koji su predvodili studente na spomenutom seminaru.

Održavanje seminara pohvalili su i izvršni direktor Sveučilišta Zdenko Vukić te dekanica FZS, prof. dr. Amra Macić Džanković, koji su prigodnom riječju pozdravili sve sudionike, a

direktor Centra za kvalitetu, viši asistent Mirza Čaušević, u ime Sveučilišta, prigodno je darivao Sanela Gorana u znak zahvalnosti za njegov dolazak i održavanje spomenutog seminara.

Vi ste ovdje: Početna Novosti i dešavanja Na Sveučilištu „VITEZ“ održan Seminar za studente fizioterapije i radne terapije