U Beogradu je potpisan sporazum o međunarodnoj suradnji između Fakulteta poslovne ekonomije, Sveučilišta „VITEZ“, i Fakulteta za primijenjeni menadžment, ekonomiju i financije, Beograd, koji je sastavnica Univerziteta Privredna akademija, Novi Sad. Sporazums

Sporazum je osnova za zajedničke aktivnosti koje obuhvataju razmjenu studenata i nastavnog osoblja sva tri ciklusa studija, organizaciju naučnih i stručnih konferencija, afirmaciju i publiciranje naučne i stručne misli, razmjenu znanja u formama koje ove dvije visokoškolske ustanove dogovore u sklopu potpisanog sporazuma. Prvom radnom sastanku prisustvovali su prof. dr Tomislav Brzaković, dekan i prof. dr Saša Virijević Jovanović sa Fakulteta za primijenjeni menadžment, ekonomiju i financije te  doc. dr Jamila Jaganjac, prodekanesa Fakulteta poslovne ekonomije i doc. dr Ibrahim Obhođaš, FPE.

Sporazums

Vi ste ovdje: Početna Novosti i dešavanja Potpisan sporazum o međunarodnoj suradnji sa Fakultetom za primijenjeni menadžment, ekonomiju i financije