DAN OTVORENIH VRATA SVEUČILIŠTA/UNIVERZITETA „VITEZ“

Sveučilište/Univerzitet „VITEZ“, na adresi Školska 23,Travnik, u utorak je otvorilo vrata ove visokoobrazovne ustanove mnogobrojnim maturantima i njihovim profesorima iz Travnika, Novog Travnika i Nove Bile.  DSC 0088

Riječi dobrodošlice učenicima je uputio prorektor za nastavu i studentska pitanja, prof.dr. Kadrija Hodžić.

Tijekom posjeta, učenici završnih razreda ovdašnjih srednjih škola dobili su sve potrebne informacije o upisu, nastavnom planu i programu te uvjetima studiranja na našim fakultetima (Pravnih nauka, Poslovne ekonomije, Informacijskih tehnologija i Zdravstvenih studija).

Također, gosti su u pratnji domaćina, obišli zgradu Sveučilišta/Univerziteta „VITEZ“ i upoznali se s aktivnostima koje se provode u okviru njegova rada i djelovanja.

Istodobno, svi učenici koji su iskazali interes i predbilježili se za nastavak obrazovanja na jednom od naših fakulteta dobili su 10% popusta na cijenu školarine.

I ovim putem se zahvaljujemo ravnateljima/direktorima kao i ostalim zaposlenicima srednjih škola na dolasku njihovih učenika u našu visokoškolsku instituciju.

Vi ste ovdje: Početna Novosti i dešavanja DAN OTVORENIH VRATA SVEUČILIŠTA/UNIVERZITETA „VITEZ“