Sporazum BPK

Bosansko – podrinjski kanton i Sveučilište/Univerzitet”Vitez” potpisali Sporazum o obrazovno, znanstveno- istraživačkoj, stručnoj i ekonomsko – poslovnoj suradnji. Dana 07.10.2013 godine u Travniku je potpisan Sporazum o obrazovno, znanstveno- istraživačkoj, stručnoj i ekonomsko – poslovnoj suradnji između Bosansko – podrinjskog kantona koji je predstavljao premijer Vlade, prim.dr. Emir Frašto i ministar obrazovanja gosp. Dževad Adžem i Sveučilišta/Univerziteta”Vitez” koji je predstavljao Rektor prof.dr. Vinko Kandžija.
Sporazum se odnosi na sve zajedničke projekte koje ove dvije institucije počinju raditi u sklopu prvog javno – privatnog partnerstva u BiH.

Potpisivanju Sporazuma su prisustvovali, uz gore navedene, i Prorektor za nastavu prof. dr. Kadrija Hodžić, Izvršni menadžer univerziteta mr. Senad Tatarević, Dekan poslovne ekonomije prof.dr. F. Fehrić i direktorica Instituta Amra Kraksner.

Vi ste ovdje: Početna Novosti i dešavanja Sporazum BPK