Informacijske tehnologije

Znanje koje završeni  student dobija

Ovladat će vještinom i znanjem vezano za informacijske tehnologije, kako sa aspekta primjene moderne intormatike, tako i uvođenje i dogradnju informacijske tehnologije u širem spektru djelovanja: proizvodnji, trgovini, bankarstvu, organima javne uprave, u javnom sektoru. Bit će osposobljeni za informacijske tehnologije, kako za uvođenje tako i za dogradnju i kreaciju informacijskih  procesa i tokova.

Poslove koje završeni student može da obavlja

Rad na kreiranju i razvijanju informacionih tehnologija i njihova primjena u širokom spektru djelatnosti i aktivnosti: proizvodnja, privreda, organi vlasti, uslužne institucije. Osposobljeni su za rukovođenje i menadžerske  funkcije vezane za poslovanje informacijskih sistema.

Zvanje – diplome
Bakalaureat  / bachelor  informacijskih  tehnologija.

Vi ste ovdje: Početna Fakulteti Fakultet poslovne informatike Informacijske tehnologije